O Sklepie

W dzisiejszych czasach pęd za karierą sprawia iż nie mamy czasu na relaks czy wypoczynek, dlatego nasza propozycja to relaks w łazience wieczorem, niejako przy okazji.

Gdy do funkcjonalności dodamy piękno i nastrój – wyczarujemy domowe SPA, miejsce magiczne – nasz azyl spokoju. Łazienkę, która nie będzie kojarzyła się nam z wieczornym obowiązkiem dbania o higienę ale łazienkę, w której dbamy o zdrowie, gdzie odpoczywamy, nabieramy sił do następnego dnia w pracy.

Sklep CertiS.pl stworzyliśmy z myślą właśnie o Tobie ! Stworzyliśmy go z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów online, a satysfakcję Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

CertiS.pl jest wiodącym sklepem internetowym w branży wyposażenia łazienek. Specjalizujemy się w sprzedaży markowych produktów. Oferującym bogaty wybór armatury, ceramiki sanitarnej, wanien, i akcesoriów łazienkowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najbardziej uznanych światowych 
i polskich marek.

Różnorodność oferty i propozycji, doradztwo w doborze najwłaściwszych elementów wyposażenia, najlepsze ceny, profesjonalna obsługa i transport sprawiają, że sklep CertiS.pl jest najlepszym wyborem.

Dlaczego warto być z nami?

Sprawdzamy, czy zamówione elementy pasują do siebie.
Pracownicy sklepu CertiS.pl pilnują kompatybilności zamówień i służą profesjonalnym doradztwem, dzięki temu mają Państwo gwarancje, że łazienka zostanie urządzona pięknie i bez zbędnych niespodzianek.

Zatrudniamy sztab świetnych pracowników.
Nasi pracownicy o łazienkach wiedzą niemal wszystko. 
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.
lub, jeśli dysponują Państwo czasem prosimy o kontakt telefoniczny. 

Asortyment obejmujący tysiące produktów najwyższej jakości.
Sprzedajemy tylko produkty markowe, wszystkie opatrzone gwarancją producenta/dystrybutora. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą z Polskiej sieci dystrybucyjnej.

Najwyższe standardy pakowania produktów i bezpieczeństwa przewozu.
Wysoki standard obsługi klienta opiera się również na zabezpieczeniu towaru przed wysyłką. Każdy zamówiony produkt jest starannie zapakowany, natomiast produkty ceramiczne takie jak umywalki czy miski wc wysyłamy tylko i wyłącznie na palecie co praktycznie wyklucza możliwość uszkodzenia ich podczas transportu.